מור ויטל - אתר הכרויות ובידור למבוגרים לכל פנטזיה
  FAQ FAQ  חיפוש בפורום   לוח שנה   הרשמה הרשמה  התחברות התחברות

מחפש קבועה חדשה

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 23456>
כותב
ravnadal צפה בגלילה למטה
Senior Member
Senior Member
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 27 March 2008
מדינה: Israel
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ravnadal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: מחפש קבועה חדשה
    פורסם: 31 October 2010 בשעה 3:13am
מור הלוואי והייתי הומו. החיים שלי היו הרבה יותר קלים ככה. כנראה שיש דברים שלא עוברים טוב על הנייר אצלכן. אני אתן תמונה להדגים... בואי נגיד שלא אכפת לי שאין חזה שיש כזה זין ואני חושב שאחרים יסכימו איתי

במקור פורסם על ידי mor vital

רב נדל מצטערת לאכזב אותך אבל לדעתי אתה טועה הכיוון שלך הומו סקסואלי ומחר תבוא תספר לנו אתה מחפש גבר עדין עם שיער ארוךמה לעשות הילדה פה צודקתחצי התפושות שאני מכירה אם לא 89 אחוז מהן מספרות שמחר הן הולכות לעשות חזה או עשו חזה אבל אתה לא יכול לראות כי הוא חבוש " או נוטלות הורמונים " הסיפור הקבוע .. נטו זה גבר לגברמה לעשות יחי ההבדל הקטן פעם צחקת על כאלה העלבת אותם היום אתה מחפש אחרהן ראה הגלגל מהתהפך

נערך על ידי ravnadal - 31 October 2010 בשעה 3:14am
בחזרה למעלה
ravnadal צפה בגלילה למטה
Senior Member
Senior Member
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 27 March 2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ravnadal ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 3:28am
חבר'ה... על זה נאמר על טעם וריח אין להתווכח.
בוודאי שהייתי מעדיף גם חזה וגם זין גדול...
לא מזמן הייתי אצל מדלן שיש לה זין גדול... וזה עשה לי את זה. ברור שהייתי מעדיף
שיהיה לה גם חזה אבל גם בלי זה נחמד מאוד.

נערך על ידי ravnadal - 31 October 2010 בשעה 3:34am
בחזרה למעלה
thebig1 צפה בגלילה למטה
Senior Member
Senior Member
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 01 March 2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט thebig1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 7:06am

א-רבנדל אחלה דוגמא.........אן כמו תמונה.

ב-כל הדיון הזה חוזר על עצמו מדי פעם.ולא ברורה המטרה שלו.מה,מור תרגישי טוב יותר אם רבנדל "יבין שהוא הומו".

ג- הרי אן פה אמת אחת ,הכל בעיני המתבונן ובעני האדם עצמו.

ד-בעיני עצמי אני סטרייט כי אני נמשך לנשים בלבד.ולא לגברים.

ה-השאלה מה זו אישה ומה זה גבר.האם כל מי שנולד זכר הוא גבר.ואז כולכן כולל את מור גבר.או מי שעשה ניתוח ושינה את מינו כבר אינו זכר ולכן גם לא גבר.ואז מור את עדיין גבר.או אולי משהוא שהתחיל לקחת הורמונים....כבר אינו גבר........או אולי רק מי שנתחה את שדיה......אפה הגבול ......כל אחד וההגדרות שלו.ובאמת שזה לא ממש משנה .בעיני קובע המראה הכללי,כפי שרבנדל הדגים כל כך טוב בתמונות למעלה.

בחזרה למעלה
thebig1 צפה בגלילה למטה
Senior Member
Senior Member
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 01 March 2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט thebig1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 7:27am
די מאכזב לגלות שדווקא במקום שהייתי מצפה לראש פתוח לאנרכיזים בעניין תפיסת הזהות המינית והמשיכה המינית,אני מגלה כל כך הרבה שמרנות.אם בעולם הכללי השתרשה התפיסה שהמבחין בן גבר לאישה הוא מה יש ברגע נתון בן הרגלים..........כלאמר מי שעברה ניתוח נתפסת כאישה..........ולא חסרות דוגמאות.ולכן גם בנות שמתפרסמות ויוצאת לתקשורת ממהרות לספר על הניתוח שהן עברו בלונדון או בשוויץ גם אם לא היה ממש ניתוח.הרי כאן השתרשה התפיסה שמה שעביר אותך מגדר זה ניפוח השידים.חבל............
בחזרה למעלה
Mor vital צפה בגלילה למטה
Admin Group
Admin Group
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 27 February 2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Mor vital ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 10:22am

ביגי זהו שלי עם עצמי אין לי בעיה אם בטור זכר או בטור נקבה

כמו שאמרת הכל בעניי המתבונן .. ורבנדל תמונה להמחשה בילבד והיא עדין TV זה לא TS

מה לעשות יחי ההבדל הקטן

ביגי הנושא מהחיפוש של רבנדל עבר להגדרות מיניות אם לא שמת לב

אז למה אתה מתעצבן

ולך גברת קוקיז ניכבדה תגדלי קצת שתמחקי תחלב מהשפתיים תביני יותר ברור שנוח לך לחשוב ככה גם לך לובשת הרי אתם בלי חזה אין לכם מושג איך זה להיות עם חזה , בטוח

שאין לכם מושג מה זה לחיות כאישה 24 שעות ביום

אז איך תבינו ... שזה נטו זכר הורמונאלי מחופשת או איך שתתינו לזה.

ואז לסוף היפה שלי

לא מעניין אותי איך תגדירו אותי קוקסינל קוקסינלית דו מינית גבר אישה ציפור אבן

לא משנה לי העיקר צריך להנות חיים רק פעם אחת

מנהלת הפורום : פורום בנושא מפגשים מהסוג השלישי, פורנו ישראלי, וקהילה הטראנסית הגדולה בישראל
בחזרה למעלה
ג'ניפר קוקס צפה בגלילה למטה
Senior Member
Senior Member
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 25 November 2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ג'ניפר קוקס ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 11:09am
יאללה כולם הומואים !!!!!!!!!!!!
love miss .j.
בחזרה למעלה
לינורי צפה בגלילה למטה
Senior Member
Senior Member

הצטרף / הצטרפה: 28 August 2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט לינורי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 12:53pm

מה שיותר עצוב בשרשור הזה זה חוץ מזה שאני נאלצת שוב להגיב כי זה ממש חרה לי זה.. ההדבקת תוויות הדוחה הזו שאני קוראת לקרוא לאדם הומו ולהפוך את המילה הומו לקללה כדיי שקוקסינל יהיה יותר עילאיי או יותר טוב זה פטאתי ומאודדדד...צר לי לקרוא דברים כאלו..אני בתור קוקסינלית ואגב בהגדרנה הנכונה טראנסג'נדר תוהה לגביי השייכות שלי כשאני קוראת שרשור כזה..

תסלחו לי אז מי שמוצץ זין-הומו
ומי שהולך עם אקטיבית-הומו
ומי שהולך עם קוקסינלית עם פאה-הומו
ומי שרוצה שאישה ביולוגית תזיין אותו-הומו
ומי שמטפח את עצמו-הומו.

זה מגעיל ואפילו קצת דוחה ראשית אני אתחיל ואציין שכתבתי בציניות את הנ"ל ושנית אמשיך ואומר שבאמת כל המתייפיפות והמתייפיפים למינהם/ן כולם התחילו כחלק בלתי נפרד מהקהילה ההומו לסבית שכרגע הם מגנים והופכים את ההומו לקללה גם אם הם עשו את השינוי בגיל 2 עדיין כזכר שנמשך לזכר הם היו בעלי נטייה הומו סקסואלית. ואגב זה לא קללה..

ולידיעתכם גבר שהולך עם גבר במטרה לקיים יחסיי מין הוא לא הומו הרי הומו זה במשיכה ובנטייה לא במשכב.

בתקופות מסוימות בהיסטוריה רק אנשים בעליי מעמד גבוהה בחברה יכלו להנות מבחור צעיר למטרות מיניות למרות שהיו להם ילדים וכמה נשים ועדיין הם לא נקראו הומו.

רבנדל תעשה מה שבזין שלך ואל תתן פה לשרשורים או לתגובות של אנשים להשפיע לך על ההנאה שלך בסקס וגם אם תרצה לזיין כבשה זו זכותך למרות שזה צער בעליי חיים...שיהיה יום טוב לכל חכמי חלם!

בחזרה למעלה
prozaq צפה בגלילה למטה
Senior Member
Senior Member
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 10 April 2009
מדינה: Neutral Zone
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט prozaq ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 1:01pm

אנשים חכמים , והם לא במקרה נחשבו לחכמים אמרו פעם : "הפוסל במומו פוסל"

מי שאומרת שמי שנמשך אליה הוא הומו , מרגישה כמו גבר .

מי שאומרת שמי שנמשך אליה הוא סטרייט , מרגישה כמו אשה.

הכי פשוט שיש.

ואין שום צורך להסביר למה יש הבדל עצום בין קוקסינליות כמו מור , שהולכת לישון קוקסינלית , קמה קוקסינלית , 24 שעות ביממה , 7 ימים בשבוע היא קוקסינלית לבין אלה שכמה שעות בשבוע לובשות בגדי נשים ומתחילות לדבר על עצמן בלשון נקבה.......ויחי ההבדל הקטן..........................הענקי בעצם.

בחזרה למעלה
Mor vital צפה בגלילה למטה
Admin Group
Admin Group
אווטאר

הצטרף / הצטרפה: 27 February 2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Mor vital ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 1:36pm
במקור פורסם על ידי prozaq

אנשים חכמים , והם לא במקרה נחשבו לחכמים אמרו פעם : "הפוסל במומו פוסל"

מי שאומרת שמי שנמשך אליה הוא הומו , מרגישה כמו גבר .

מי שאומרת שמי שנמשך אליה הוא סטרייט , מרגישה כמו אשה.

הכי פשוט שיש.

ואין שום צורך להסביר למה יש הבדל עצום בין קוקסינליות כמו מור , שהולכת לישון קוקסינלית , קמה קוקסינלית , 24 שעות ביממה , 7 ימים בשבוע היא קוקסינלית לבין אלה שכמה שעות בשבוע לובשות בגדי נשים ומתחילות לדבר על עצמן בלשון נקבה.......ויחי ההבדל הקטן..........................הענקי בעצם.

נכון ביותר ... אני ממש לא באה לשלול תמיניות של רבנדל ההפך הוא הנכון

סך הכל עברנו להגדרות בלי שום צורה לפגוע בשום מיגדר סך הכל דיון

מנהלת הפורום : פורום בנושא מפגשים מהסוג השלישי, פורנו ישראלי, וקהילה הטראנסית הגדולה בישראל
בחזרה למעלה
משתמש מחוק צפה בגלילה למטה
Guest Group
Guest Group
אווטאר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט משתמש מחוק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 31 October 2010 בשעה 2:20pm
פרוזק צודק בהכל.

זה גם אבסורד ומוזר מאד כאילו... מצד אחד הן\הם טוענות\טוענים שהן\הם נשים (אותן קרוסיות בעיקר.. שמכנות הומו מי שנמשך אליהם\אליהן) ומצד שני רוצות שיתייחסו אליהם\אליהן כנשים... זה נראה לי טיפשי. מי בכלל קבע שאישה עם איבר מין שהוא לא כוס היא לא אישה?! (ואל תתחכמו לי עכשיו... אני לא מדבר על גבר לבוש אלא על גוף נשי הורמונלי לחלוטין כמו שיש לטרנסקסואליות מהמניין בלי קשר אם עברו ניתוח או לא)...

(מור וכל מי שכמוהה, אתן יודעות היטב שאני לא מתכוון אליכן שלרגע לא תבינו לא נכון אה)

ועכשיו אני שוב פונה לבנותנים שדיברתי עליהם\עליהן מקודם..
אתם\אתן יודעים\יודעות למה אני משתמש בלשון כפולה כמו "אתם\אתן" ???????????

כי זה נראה שאתם\אתן בכלל לא סגורים\סגורות מה אתן\אתם,
אז תחליטו ותפסיקו לעשות נזק לקוקסינליות נורמליות, שכל הרצון הכנה שלהן הוא להיות נשים וזהו. מי ששלם בדרך שלו לא יתעסק בקקמייקה.

נערך על ידי המלך ג'ורג' - 31 October 2010 בשעה 2:22pm
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  <1 23456>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz